ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ კრიმინალი თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა უცხოეთის ამბები მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება უცხოეთის ამბები გახშირებული ნაწლავური ინფექციები გახშირებული ნაწლავური ინფექციები საზოგადოება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. ეკონომიკა მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი ეკონომიკა
„მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება პოლიტიკა მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია უცხოეთის ამბები ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა უცხოეთის ამბები ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი უცხოეთის ამბები "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ საზოგადოება რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ კრიმინალი შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება უცხოეთის ამბები „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს პოლიტიკა