„ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება რელიგია თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია "დანა დამადო, თითს მოგაჭრიო, ჩემი გაუპატიურება უნდოდა...  ვინ არის ბიკო ბირბიჩაძე "დანა დამადო, თითს მოგაჭრიო, ჩემი გაუპატიურება უნდოდა... ვინ არის ბიკო ბირბიჩაძე საზოგადოება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება უცხოეთის ამბები ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა საზოგადოება "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში საზოგადოება ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა
ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ უცხოეთის ამბები „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება რელიგია ვალერი მელაძემ ყველაფერი დაკარგა - რუსეთში მყოფ ქართველ მომღერალზე ცნობილი რუსი ტელეწამყვანი ალაპარაკდა ვალერი მელაძემ ყველაფერი დაკარგა - რუსეთში მყოფ ქართველ მომღერალზე ცნობილი რუსი ტელეწამყვანი ალაპარაკდა კულტურა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა კრიმინალი ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა ეს კაცი პაპაჩემია, გმირია და თქვენი დასაცინი არ არის... ვინ არის რეალურად კახელი კაცი, რომელსაც ვოლოდიმერ ზელენსკი გაჭრილი ვაშლივით ჰგავს ეს კაცი პაპაჩემია, გმირია და თქვენი დასაცინი არ არის... ვინ არის რეალურად კახელი კაცი, რომელსაც ვოლოდიმერ ზელენსკი გაჭრილი ვაშლივით ჰგავს საზოგადოება რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება უცხოეთის ამბები ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს კრიმინალი საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს პოლიტიკა საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ უცხოეთის ამბები "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები