სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება საზოგადოება თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება პოლიტიკა "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება უცხოეთის ამბები ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ უცხოეთის ამბები არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ უცხოეთის ამბები 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები
რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! პოლიტიკა მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება უცხოეთის ამბები კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა უცხოეთის ამბები ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის  გამოყოფის შესახებ ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის გამოყოფის შესახებ უცხოეთის ამბები