ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში საზოგადოება პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ უცხოეთის ამბები ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა უცხოეთის ამბები "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს უცხოეთის ამბები ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა კრიმინალი თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები
„მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ უცხოეთის ამბები რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება უცხოეთის ამბები დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი უცხოეთის ამბები
„მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“
/ ნანახია:  319 / კომენტარები: 0
პაატა გულიაშვილმა ტელეკომპანია “ფორმულა” დატოვა. აღნიშნულის შესახებ მან პოსტი სოციალურ ქსელში გაავრცელა.
“მოკლედ , ძალიან დიდი მადლობა კომედი ჯგუფის ბიჭებს, საქმის გამკეთებლებს და ნიჭიერ ხალხს…. არ ღირს ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი….. მე წავედი! 📺!p. s. რაც შეეხება ერეკლე მეფეს,მასზე ცუდის მთქმელის მაგინებელი ვიყავი, ვარ და ვიქნები❗️”,- წერს პაატა გულიაშვილი.