"უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები რუსულმა ნაწილებმა დაიწყეს სახმელეთო შეტევა აზოვსტალის ქარხანაზე რუსულმა ნაწილებმა დაიწყეს სახმელეთო შეტევა აზოვსტალის ქარხანაზე უცხოეთის ამბები "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა საზოგადოება უკრაინაში ქართული ლეგიონი ბრიტანეთმა გაწვრთნა უკრაინაში ქართული ლეგიონი ბრიტანეთმა გაწვრთნა უცხოეთის ამბები საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია
ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია პოლიტიკა არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ კრიმინალი ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება უცხოეთის ამბები