„მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად უცხოეთის ამბები 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება რელიგია დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ უცხოეთის ამბები "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. ეკონომიკა „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს პოლიტიკა შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება უცხოეთის ამბები სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა
კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება რას გააკეთებს უკრაინა, თუ მარიუპოლის მცველები განადგურდებიან – არესტოვიჩის განმარტება რას გააკეთებს უკრაინა, თუ მარიუპოლის მცველები განადგურდებიან – არესტოვიჩის განმარტება უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები რუსულმა ნაწილებმა დაიწყეს სახმელეთო შეტევა აზოვსტალის ქარხანაზე რუსულმა ნაწილებმა დაიწყეს სახმელეთო შეტევა აზოვსტალის ქარხანაზე უცხოეთის ამბები მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ საზოგადოება 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა აზოვსტალის გენერალური დირექტორი - ენვერ ცქიტიშვილი აზოვსტალის გენერალური დირექტორი - ენვერ ცქიტიშვილი უცხოეთის ამბები თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია უცხოეთის ამბები 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები