323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები ვალერი მელაძემ ყველაფერი დაკარგა - რუსეთში მყოფ ქართველ მომღერალზე ცნობილი რუსი ტელეწამყვანი ალაპარაკდა ვალერი მელაძემ ყველაფერი დაკარგა - რუსეთში მყოფ ქართველ მომღერალზე ცნობილი რუსი ტელეწამყვანი ალაპარაკდა კულტურა "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება შეერთებულმა შტატებმა დაიწყო უკრაინისთვის მრავალჯერადი სარაკეტო სისტემების (MLRS) მიწოდება უცხოეთის ამბები თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები "პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ "პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ პოლიტიკა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ უცხოეთის ამბები
"მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი ეკონომიკა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია უცხოეთის ამბები „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს პოლიტიკა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა უცხოეთის ამბები რას გააკეთებს უკრაინა, თუ მარიუპოლის მცველები განადგურდებიან – არესტოვიჩის განმარტება რას გააკეთებს უკრაინა, თუ მარიუპოლის მცველები განადგურდებიან – არესტოვიჩის განმარტება უცხოეთის ამბები ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები
მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია
/ ნანახია:  325 / კომენტარები: 0
შეუძლებელია წარმოიდგინოთ რამდენად დიდი გავლენები არსებობს უკრაინის ხელისუფლებაში იმ ადამიანების, რომლებიც ასოცირდებიან სააკაშვილთან და მის გუნდთან, - ამის შესახებ ანალიტიკოსმა მამუკა არეშიძემ „იმედი LIVE“-ში განაცხადა.
„ერთი ადამიანი დაზვერვის, ამხელა სტრუქტურის ხელმძღვანელის მოადგილეა. ჰააგის ტრიბუნალის წარმომადგენლებთან შეხვედრაზე მრჩევლად იმყოფებოდა ადეიშვილი. ფრაქციის თავმჯდომარე არახამია. პროტოკოლში და აპარატში სულ მცირე ორი-სამი ადამიანი, ქართველები და ქართველების ცოლები. გარდა ამისა არსებობენ ადმაიანები, რომელთაც არ აქვთ თანმდებობა, მაგრამ დიდი გავლენებით სარგებლობენ, მაგალითად საყავრელიძე. ამ ადამიანებისთვის საქართველოს ომში ჩართვა არ არის მთავარი ფაქტორი, მთავარია „ნაციონალური მოძრაობის“ ხელსუფლებაში მოსვლა ნებისმიერი ხერხით“, - განაცხადა მამუკა არეშიძემ.