კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ საქართველოს ხელისუფლების პოზიციის არ მესმის და ამ საკითხს ასე მტკივნეულად ამიტომაც აღვიქვამ უცხოეთის ამბები აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post უცხოეთის ამბები ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ ზელენსკის ინფორმაციით, უკრაინის შეიარაღებულ ძალებს მარიუპოლის ალყის სამხედრო გზით მოხსნა არ შეუძლიათ უცხოეთის ამბები განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის  გამოყოფის შესახებ ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის გამოყოფის შესახებ უცხოეთის ამბები კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი ეკონომიკა ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი უცხოეთის ამბები "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი უცხოეთის ამბები მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია პოლიტიკა 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე საზოგადოება პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა კრიმინალი
“კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post უცხოეთის ამბები არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ კრიმინალი „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება საზოგადოება დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად უცხოეთის ამბები თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა უცხოეთის ამბები საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება რელიგია
„ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს.