დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია მარიუპოლი ... აზოვის ბატალიონი ალყაშია უცხოეთის ამბები ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს კრიმინალი დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა კრიმინალი ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! პოლიტიკა
მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა კოშმარია, უკრაინიდან უახლესი შემზარავი ცნობა გავრცელდა, კიევის ოლქში ეს ყველაფერი მოხდა უცხოეთის ამბები „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი უცხოეთის ამბები თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს კრიმინალი განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება 9 მაისს ოკუპირებულ ცხინვალს სახელი შეეცვლება პოლიტიკა დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” დენის პროკოპენკო: „ბოლომდე ვიბრძოლებთ, დიდება უკრაინას!” უცხოეთის ამბები