პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია პუტინი მკვდარია - იტალიური მედია უცხოეთის ამბები ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება უცხოეთის ამბები NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია თურქეთმა შესთავაზა რუსეთს მარიუპოლიდან 2000 მებრძოლის ევაკუაცია უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა უცხოეთის ამბები ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა საზოგადოება „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. ეკონომიკა ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ საზოგადოება ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ უცხოეთის ამბები დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე საზოგადოება
„მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი "მსურს დამიმახსოვრონ ადამიანად, რომელსაც სიცოცხლე უყვარდა, უყვარდა ოჯახი და სამშობლო... მინდა, ხალხმა ისეთად მიმიღოს, როგორიც ვარ, ჩვეულებრივ ადამიანად" - ზელენსკი უცხოეთის ამბები მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში საზოგადოება "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post აშშ უკრაინისთვის ორი სახის სადაზვერვო ინფორმაციის მიწოდებას ზღუდავს – The Washington Post უცხოეთის ამბები უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უმძიმესი ულტიმატუმი, რომელიც კრემლმა ზელენსკის წამოუყენა უცხოეთის ამბები მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება მოლდოვის სეპარატისტულ დნესტრისპირეთში, სიტუაცია ყოველწუთიერად მწვავდება უცხოეთის ამბები "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება საზოგადოება ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს უცხოეთის ამბები საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი NATO ომს სამ დღეში დაასრულებს, თუ რუსეთი მის ბაზას დაარტყამს – არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები