"პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ "პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ პოლიტიკა თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს თურქი ბიზნესმენი გალიფ ოზთურქი დააკავეს კრიმინალი პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა პოლიციამ დაადგინა იმ ადამიანის ვინაობა, ვინც ქუჩებში "კატებს" ხატავდა კრიმინალი 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ საზოგადოება რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი ქართველი ტრანსგენდერი ქალის, ლიზა ქისტაურის მკვლელობის შესახებ ახალი დეტალები ხდება ცნობილი კრიმინალი კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა "ტვიტერი" $44 მილიარდად მასკის საკუთრებაა უცხოეთის ამბები დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს უცხოეთის ამბები რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი ეკონომიკა ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ უცხოეთის ამბები ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას ,, ასე ნიკა, ყველაფერი არ უნდა იკადროთ!” – ნოდარ მელაძე ნიკა მელიას პოლიტიკა
რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ რა უნდა იცოდეს საზოგადოებამ შიდსის შესახებ საზოგადოება ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ ბენ ჰოჯესი მიიჩნევს, რომ რუსები კაპიტულაციის შესაძლებლობას განიხილავენ უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს „არ მჯერა, რომ კვდები“ - თამარ ჩერგოლეიშვილის წერილი სააკაშვილს პოლიტიკა რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის  გამოყოფის შესახებ ჯო ბაიდენის ადმინისტრაცია, კონგრეს მიმართავს თხოვნით, 33 მილიარდი დოლარის გამოყოფის შესახებ უცხოეთის ამბები სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება "უმძიმესი რამ გველის, მაღალია უბედური შემთხვევების რისკი", - მიხეილ ცაგარელის გაფრთხილება საზოგადოება