„ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. „ბორჯომი“ წარმოებას სანქციების გამო დროებით აჩერებს. ეკონომიკა არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ არახამიამ განმარტა, რატომ უნდა აიყვანონ რუსები ტყვედ უცხოეთის ამბები 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი უკრაინაში ქართული ლეგიონი ბრიტანეთმა გაწვრთნა უკრაინაში ქართული ლეგიონი ბრიტანეთმა გაწვრთნა უცხოეთის ამბები რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს რუსეთის სასულიერო პირებმა პუტინის ხატი დაწერეს უცხოეთის ამბები კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება კობახიძე: ომი რომ დასრულდება, არახამიაზე კიდევ უფრო ცუდ რაღაცებს გაიგებს საზოგადოება პოლიტიკა უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უკრაინაში მაშველები ჩავიდნენ უცხოეთის ამბები ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს თენგიზ ცერცვაძე განცხადებას ავრცელებს საზოგადოება პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად პოდოლიაკი: იმდენი რუსი სამხედრო მოკვდება, რამდენიც საჭირო იქნება ხერსონის ოლქის გასათავისუფლებლად უცხოეთის ამბები საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარემ კიევის რეგიონის დანგრეული ქალაქები მოინახულა პოლიტიკა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა საზოგადოება "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი "მსოფლიო შეიძლება მეორე მსოფლიო ომის შემდეგ, ყველაზე დიდი შიმშილის ზღვარზე აღმოჩნდეს" - გერმანიის მთავრობის წევრის საგანგაშო პროგნოზი ეკონომიკა პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება მოსკოვში "გამარჯვების დღის" აღსანიშნავი სამხედრო აღლუმი იწყება უცხოეთის ამბები
გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება პოლიტიკა მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია მამუკა არეშიძე: სააკაშვილთან და მის გუნდთან ასოცირებული ადამიანების გავლენები უკრაინის ხელისუფლებაში წარმოუდგენლად დიდია პოლიტიკა „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება „ქრისტე აღდგა“ თუ „ქრისტე აღსდგა“ – ლევან ღვინჯილიას განმარტება რელიგია ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ „მე წავედი!.. არ ღირს, ჩემს გამო ვინმემ უხერხულად იგრძნოს თავი“ კულტურა პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე დეტალები, რომელიც ბევრმა არ იცოდა - რა ინფორმაცია ვრცელდება ზუგდიდში გარდაცვლილ ბიჭზე საზოგადოება განადგურებული მარიუპოლი... განადგურებული მარიუპოლი... უცხოეთის ამბები ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება ბრიტანეთში პოლიტიკური კრიზისი გრძელდება უცხოეთის ამბები 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს „გულაობა“ ესპანეთში - უკრაინის გენპროკურორის მოადგილე თანამდებობიდან გადააყენეს უცხოეთის ამბები თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ თბილისში კედელზე გამოჩენილი ნიშნები გაშიფრეს - ეს აუცილბლად უნდა იცოდეთ კრიმინალი ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა უცხოეთის ამბები