ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი 15.09.18 ჰორიზონტი "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს "დიდი ნაწილი განადგურებულია", - ვოლოდიმირ ზელენსკი სამწუხარო ამბავს ავრცელებს უცხოეთის ამბები ეს კაცი პაპაჩემია, გმირია და თქვენი დასაცინი არ არის... ვინ არის რეალურად კახელი კაცი, რომელსაც ვოლოდიმერ ზელენსკი გაჭრილი ვაშლივით ჰგავს ეს კაცი პაპაჩემია, გმირია და თქვენი დასაცინი არ არის... ვინ არის რეალურად კახელი კაცი, რომელსაც ვოლოდიმერ ზელენსკი გაჭრილი ვაშლივით ჰგავს საზოგადოება მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს მარიუპოლს უკრაინელი სამხედროები ტოვებენ?! - ჯარისკაცებით სავსე ავტობუსების ამსახველ ფოტოებს უცხოური მედია ასაჯაროებს უცხოეთის ამბები თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რატომ იღებება კვერცხები წითლად? რელიგია "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"-  20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში "მოდი, დავიკარგოთ ვიზეართან ერთად"- 20 ქვეყნის 200-მდე ინფლუენსერი და ცნობილი მასშტაბური პროექტი იმერეთში კულტურა "დანა დამადო, თითს მოგაჭრიო, ჩემი გაუპატიურება უნდოდა...  ვინ არის ბიკო ბირბიჩაძე "დანა დამადო, თითს მოგაჭრიო, ჩემი გაუპატიურება უნდოდა... ვინ არის ბიკო ბირბიჩაძე საზოგადოება ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი ცუდი ამბავი პუტინისთვის – რა ინფორმაციას ავრცელებს პენტაგონი უცხოეთის ამბები ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… ნიკოლოზ წულუკიძის 2 წლის შვილი ტრაგიკულად დაიღუპა… საზოგადოება საქართველო-რუსეთის საზღვარზე საქართველო-რუსეთის საზღვარზე პოლიტიკა ერთი დღე კათარზისში ერთი დღე კათარზისში საზოგადოება ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა ყაზახეთში მოკვდა გოგონა, რომელიც 300 კაცთან იწვა უცხოეთის ამბები 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა 323 ავტობუსში ქმარმა ცოლი შვილების თანდასწრებით მოკლა კრიმინალი კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება კომფორტულია თუ არა საზოგადოებრივი ტრანსპორტით გადაადგილება საზოგადოება სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია სომხეთი საქართველოს მოსაზღვრე სოფელს უბრუნებს - სომხური მედია პოლიტიკა
აზოვსტალის გენერალური დირექტორი - ენვერ ცქიტიშვილი აზოვსტალის გენერალური დირექტორი - ენვერ ცქიტიშვილი უცხოეთის ამბები "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? "ვიწყებთ რუსეთში სამხედრო ობიექტების ჰაერში აწევას" - უკრაინას ომი რუსეთის ტერიტორიაზე გადააქვს? უცხოეთის ამბები დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა დაიწყო რუსეთის უკრაინაში ფართო მასშტაბიანი შეჭრის მეორე ფაზა უცხოეთის ამბები ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" ჯონსონი ომში ჩართვის მიზეზს ასახელებს და იმუქრება - "პუტინის დიქტატურა და რუსული იმპერიალიზმი დაიმარხება" უცხოეთის ამბები ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს ავსტრია დათანხმდა რუსული გაზის რუბლში შესყიდვის პირობებს უცხოეთის ამბები საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი საქართველოს აქვს ისტორიული შესაძლებლობა, დაიკავოს აფხაზეთი და ცხინვალის რეგიონი - ოლექსეი არესტოვიჩი უცხოეთის ამბები დააკავეს  რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი დააკავეს რედი ჯონსონი, ფაიზერის აღმასრულებელი ვიცე პრეზიდენტი უცხოეთის ამბები პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს პოდოლიაკი: რუსეთისთვის ცუდი ამბავი მაქვს უცხოეთის ამბები “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი “კიევის აჩრდილი” ცოცხალია, ეფესბემ “თაიმსიც” კი შეცდომაში შეიყვანა" - თეა ადეიშვილი უცხოეთის ამბები ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა ახალი ეპოქის დასაწყისი - ბიოტექნოლოგიურმა კომპანიამ ძალიან დიდი აღმოჩენა გააკეთა უცხოეთის ამბები გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება გიორგი მარგველაშვილი "ნაციონალური მოძრაობის" თავმჯდომარე ხდება პოლიტიკა CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! CNN რუსეთის საქართველოში შემოჭრას აანონსებს - "პუტინი შესაძლოა საქართველოში შეიჭრას უკრაინაში წარუმატებლობის გამო! პოლიტიკა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა ახალციხეში მდინარე ფოცხოვში სავარაუდოდ გოგონა გადავარდა საზოგადოება "პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ "პოლკი აზოვის შესაქმნელად მე მივავლინე იქ გია ქუფარაშვილი" - რა თქვა სააკაშვილმა სასამართლო სხდომაზე "აზოვის" ერთ-ერთი დამაარსებლის შესახებ პოლიტიკა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა თინა კანდელაკი: ანჯელინა ჯოლის დანახვაზე გული მერევა უცხოეთის ამბები მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში მოუწესრიგებელი ავტოპარკინგი თბილისში საზოგადოება